פעילות גיבוש

מחפשים פעילות גיבוש כמו פעילות גיבוש לעובדים או פעילות גיבוש לצוות? הגיע הזמן שתכירו את הפעילות גיבוש היחידה שממנה יוצאים כולם שבעים ומרוצים : פעילות גיבוש לעובדים בסטודיו לבישול.

הסטודיו לבישול נמצא בלב ת"א ליד קניון עזריאלי ובית מעריב והוא מתמחה בפעילויות גיבוש בנושאים שונים. כל הפעילויות שנערכות במקום הן כשרות בהשגחת הרבנות ת"א ומתאימות למשתתפים מגיל 15 ומעלה.

והדובדבן שבקצפת (תרתי משמע ) : הן מתאימות לכולם ולא נדרש מהמשתתפים בהן כל ידע או נסיון קודם בבישול. רוצים לדעת למה פעילות גיבוש בסטודיו לבישול היא האופציה הטובה מכולן? המשיכו לקרוא על מגוון הסדנאות שמוצעות במקום :

  • סדנת בישול קלאסית –סדנה זו היא פעילות מגבשת כי בה מכינים ארוחה מלאה (5-8 מנות וקינוח) לפי רשימת חומרי גלם. הכנת הארוחה יכולה להיות בסגנון או בתחום כלשהו ותיעשה בהדרכת שף מקצועי .
  • סדנת קרב סכינים – סדנת זו היא פעילות מגבשת כי היא מעודדת שיתוף פעולה ותחרות. בסדנה זו נחלקים ל-2 קבוצות שמתחרות ביניהן קולינרית על בסיס אותם חומרי גלם. הקבוצה המנצחת היא זו שהכינה את הארוחה הטעימה ביותר.
  • אתגרים אורבנים – אתגר זה הוא פעילות מגבשת כי הוא מעודד תחרות עסקית בין 2 קבוצות. הקונספט זהה ל"סדנת קרב סכינים" בהבדל אחד : כל קבוצה רוכשת בעצמה את חומרי הגלם.
  • סיור קולינרי – סיור זה הוא פעילות מגבשת כי הוא משלב סיור באחד משווקי ת"א, (שוק הכרמל, שוק התקווה או שוק לוינסקי) טעימות ממיטב התוצרת וסיפורים קולינריים מפי אנשי השוק ומדריכים.
  • סדנת קוקטיילים – סדנה זו היא פעילות מגבשת כי בה לומדים תחום חדש : הכנת קוקטיילים אלכוהוליים מסוגים שונים כמו סנגרייה, מוחיטו ועוד.
  • סדנת יין – גם סדנה זו נחשבת לפעילות מגבשת כי בה מתוודעים לעולם היין : הבחנה בין הסוגים השונים, התאמת יין לכוסות ועוד.

אז אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לעובדים אל תתלבטו – צרו קשר עוד היום עם הסטודיו לבישול בטלפון 03-3038115. המקום פועל כל יום מ-09:00 ועד 22:00 ובימי שישי עד 15:00.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.